Neohodnotené

Shad Top Case SH34 Carbon

Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 4627
Značka: Shad
80 €
Kategória: Centrálne kufre
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 150€
Odborný prístup
Odborný prístup
a profesionálna podpora
Výmena tovaru
Výmena tovaru
do 14 dní zdarma

 

Vrchný kufor SH34 je kompaktný a veľmi praktický vrchný kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu, schopný pojať vyklápaciu helmu a rukavice. Súčasťou štandardnej výbavy je kryt s karbónovým vzhľadom, ktorý kufra dodáva agresívny a atraktívny vzhľad. Tento vrchný kufor je určený pre tých, ktorí hľadajú najvyššiu úroveň sofistikovanosti a štýlu: je športový, elegantný a praktický zároveň.

Vnútorný priestor bol optimalizovaný a dovoľuje využiť celý vnútorný objem, čo je v tomto prípade 34 litrov.

Kufor je vybavený zámkom a rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD, je možné ho otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, na otvorenie alebo zatvorenie nie je potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť. Kufor má úchytku, ktorá preberá rolu ergonomickej rukoväte pre ľahké prenášanie kufra.

 

Ako voliteľné príslušenstvo je možné ku kufru dokúpiť opierku a brzdové svetlo. Opierka (D0RI40) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdcov. Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevádzky, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejšou zozadu.

Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH34 dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.

Online katalóg výrobcu - kliknite tu

 

Späť do obchodu