Neohodnotené

Shad Top Case SH29 čierny

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom (1 ks)
Kód: D0B29100
Značka: Shad
57 €
Kategória: Centrálne kufre
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 150€
Odborný prístup
Odborný prístup
a profesionálna podpora
Výmena tovaru
Výmena tovaru
do 14 dní zdarma

Vrchný kufor SH29 vhodný na uloženie jednej helmy

Vrchný kufor SH29 je kompaktný a veľmi praktický vrchný kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu, schopný pojať vyklápaciu helmu a rukavice. Jedná sa o základný model radu vrchných kufrov SHAD so zaobleným tvarom a dymovou odrazkou. Svojou veľkosťou je vhodný pre skútre a menšie motorky s nižším objemom.
Kufor je vybavený zámkom a rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD, je možné ho otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, na otvorenie alebo zatvorenie nie je potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť. Kufor má úchytku, ktorá preberá rolu ergonomickej rukoväte pre ľahké prenášanie kufra.
Pokiaľ kladiete dôraz na dizajn, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytu kufra: modrá, strieborná, biela, červená, lesklá čierna alebo variant bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.
Ako voliteľné príslušenstvo je možné ku kufru dokúpiť opierku a brzdové svetlo. Opierka (D0RI40) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdcov. Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevádzky, pretože motocykel sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejší zozadu.
Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj SH29 dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.

Online katalóg výrobcu - kliknite tu

Späť do obchodu