Neohodnotené

Shad Top Case SH48

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Dostupné u dodávateľa
Kód: 4642
Značka: Shad
178 €
Kategória: Centrálne kufre
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 150€
Odborný prístup
Odborný prístup
a profesionálna podpora
Výmena tovaru
Výmena tovaru
do 14 dní zdarma

Vrchný kufor SH48 s kapacitou pre 2 prilby

Vrchný kufor SH48 je špičkový produkt, ktorý spĺňa všetky požiadavky trhu a ponúka maximálne využitie. Tento kufor má kapacitu pojať 2 XXL helmy, ale zároveň jeho hmotnosť je iba 3,7 kg, čím sa stáva najľahším veľkokapacitným vrchným kufrom na trhu. Konštrukcia tohto kufra zaručuje vysokú tuhosť a odolnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti, čím okrem iného dochádza k redukcii vibrácií podvozku motorky a vy si môžete vychutnávať pohodlnú jazdu.
Kufor SH48 ponúka maximálne zabezpečenie vďaka inovatívnemu hermetickému zámku „Smart Lock System“, s automatickou sklopnou rukoväťou a hermetickým zámkom s tromi polohami. Tento systém umožňuje otvoriť a zatvoriť kufor iba jednou rukou bez kľúča. Kľúč použijeme iba ak chceme kufor zamknúť alebo odomknúť alebo sňať či pripevniť k motorke.
SH48 ponúka niekoľko variantov ako farebne nakombinovať bočné pásy s vrchným krytom kufra. Je možné si objednať aj karbónový vzhľad veka, ktorý je možné nakombinovať s akoukoľvek farbou motorky. Vrchné kryty je možné ďalej zakúpiť v bielej farbe, metalickej čiernej alebo vzhľad New Titanium či Dark Grey. Je tiež možné objednať si variant bez laku, kedy si farbu krytu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.
Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť dvojitú opierku, vnútornú tašku, vrchný nosič a brzdové svetlo. Opierka (D0RI4800) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdcov. Vnútorná taška (X0IB00) s vrchným otváraním a vonkajším vreckom je perfektný doplnok, keď je potrebné previezť náklad bezpečne a pohodlne. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Vrchný nosič (D0PS00) zvyšuje kapacitu kufra pri zachovaní rovnakého maximálneho zaťaženia. Má tiež špecifické úchyty pre popruhy na zaistenie a držanie nákladu. Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevádzky, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejšou zozadu.
Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH46 dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.

Online katalóg výrobcu - kliknite tu

Späť do obchodu