Neohodnotené

Shad Top Case SH46 čierny

Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 4636
Značka: Shad
150 €
Kategória: Centrálne kufre
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 150€
Odborný prístup
Odborný prístup
a profesionálna podpora
Výmena tovaru
Výmena tovaru
do 14 dní zdarma

Vrchný kufor SH46 s kapacitou pre 2 prilby

 

Vrchný kufor SH46 je robustný vrchný kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu. Tento kufor je schopný odolať extrémnym teplotám, snehu aj dažďu a zároveň chráni obsah pred nárazmi a poškodením. Má objem vhodný pre 2 integrálne helmy plus ďalšie cestovné vybavenie. Má zaoblené tvary a 3 rady červených odraziek na čiernom pozadí. Má ideálnu veľkosť pre jazdu po meste ale aj na dlhšie výlety a je preto vhodný ako na skútre tak na stredné aj väčšie motorky.

Zabezpečenie systémom Handle Lock ponúka dvojitý zámok, ktorý jednak pripevňuje kufor k motocyklu a zároveň uzamyká vrchný kufor. Kufor má tiež rukoväť pre ľahké prenášanie pokiaľ ho zložíme z motorky. Súčasťou kufra sú popruhy ktoré zaisťujú, že sa obsah vo vnútri nepohybuje.

Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD, je možné aj tento otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, na otvorenie alebo zatvorenie nie je potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť.

Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť opierku, vnútornú tašku, vrchný nosič a brzdové svetlo. Opierka (D0RI50) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdcov. Vnútorná taška (X0IB00) s vrchným otváraním a vonkajším vreckom je perfektný doplnok, keď je potrebné previezť náklad bezpečne a pohodlne. Vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Vrchný nosič (D0PS00) zvyšuje kapacitu kufra pri zachovaní rovnakého maximálneho zaťaženia. Má tiež špecifické úchyty pre popruhy na zaistenie a držanie nákladu. Brzdové svetlo (D0B40KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevádzky, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejšou zozadu.

Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH46 dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.

Online katalóg výrobcu - kliknite tu

Späť do obchodu