Neohodnotené

Shad Top Case SH40 čierny

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Dostupné u dodávateľa
Kód: 4645
Značka: Shad
115 €
Kategória: Centrálne kufre
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 150€
Odborný prístup
Odborný prístup
a profesionálna podpora
Výmena tovaru
Výmena tovaru
do 14 dní zdarma

Vrchný kufor SH40 s kapacitou pre jednu integrálnu helmu alebo dve helmy: integrálnu a otvorenú.

 

SH40 je vrchný kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu. Tento kufor je schopný odolať extrémnym teplotám, snehu aj dažďu a zároveň chráni obsah pred nárazmi a poškodením. Objem 40 litrov zaručuje dostatok miesta pre integrálnu helmu a rukavice alebo 2 otvorené helmy.

Zabezpečenie systémom Handle Lock ponúka dvojitý zámok, ktorý jednak pripevňuje kufor k motocyklu a zároveň uzamyká vrchný kufor. Kufor má tiež rukoväť pre ľahké prenášanie pokiaľ ho zložíme z motorky. Súčasťou kufra sú popruhy ktoré zaisťujú, že sa obsah vo vnútri nepohybuje.

Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD, je možné aj tento kufor otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, na otvorenie alebo zatvorenie nie je potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť.

Pokiaľ kladiete dôraz na dizajn, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytu kufra. Je možné tiež zvoliť variant bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.

Ako voliteľné príslušenstvo je možné ku kufru dokúpiť opierku a brzdové svetlo. Opierka (D0RI60) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdcov. Brzdové svetlo (D0B40KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevádzky, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejšou zozadu.

Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH40 dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.

Online katalóg výrobcu - kliknite tu

Späť do obchodu