Neohodnotené

Airbagová vesta Helite Turtle 2 fluo

Farba
Veľkosť skladom
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 Zvoľte variant
Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Dostupné u dodávateľa Zvoľte variant
Kód: 4762/XL 4762/L 4762/M 4762/S 4762/XS 4762/XL2 4762/L2 4762/M2 4762/S2 4762/XS2 Zvoľte variant
Značka: Helite
599 €
Kategória: Airbagové vesty
Záruka: 4 roky
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 150€
Odborný prístup
Odborný prístup
a profesionálna podpora
Výmena tovaru
Výmena tovaru
do 14 dní zdarma

DOBA NAFÚKNUTIA: Veľmi rýchla, pod 100 ms na nafúknutie veľkého objemu s optimálnym tlakom. Rýchlejšie ako mrknutie oka.

INOVATÍVNY TVAR AIRBAGU: Stabilizácia hlavy, krku a chrbtice, aby sa zabránilo poraneniu krku a hyper-flexii.

OBJEM AIRBAGU: Od 14 do 28 litrov ochrany (závisí od veľkosti airbagu).

ZNOVU POUŽITEĽNÝ: Výmenou bombičky CO2 reaktivujete airbag sami za menej ako 2 minúty.


VLASTNOSTI
Vynikajúca ochrana s našou TURTLE technológiou.
Naozaj kvalitný chrbtový chránič (SAS-TEC úroveň 2) je umiestnený nad airbagom ako pevný vonkajší materiál rovnako ako pancier korytnačky, takže v prípade pádu je ochránený celý chrbát. Táto inovácia je pre ochranu chrbta veľkým zlepšením. Výsledky absorpcie a rozptýlenia nárazov sú výrazne vyššie a chránia tiež pred vniknutím predmetov.

Nastaviteľnosť
Tri nastavovacie popruhy, vďaka ktorým vesta veľmi pekne sedí cez akékoľvek motocyklové oblečenie. Odolné pracky sú schopné odolať veľkému počtu nafúknutí. Ľahko sa otvárajú a zatvárajú, dokonca aj s rukavicami.

Vysoká viditeľnosť
Farba Hi-Vis v kombinácii s retroreflexnými pruhmi robí jazdcov na ceste, v noci alebo za zlých poveternostných podmienok viditeľnejším ako je to len možné.

Vetraná textília a vysoký komfort
Vnútorná textilná 3D sieť pre maximálnu cirkuláciu vzduchu. Máme veľmi nízky strih pod pazuchami, aby sme udržali plnú slobodu pohybu jazdca. Na tejto novej verzii sme zvolili mäkký neoprénový golier pre väčší komfort okolo krku.

Praktickosť
1 vonkajšie vrecko pre malé predmety (banková karta, hotovosť, apod.)

Reaktivácia
Rýchla a jednoduchá výmena bombičky s CO2. Je pekne ukrytá v estetickej kapsičke.

Systém mechanickej trhačky
Helite airbagy sú 100% mechanické, aby sa vyhlo neočakávanej aktivácii airbagu či výmene batérií. Žiadne špeciálne náradie či technické znalosti nie sú na upevnenie na motocykel potrebné

Certifikácia
Certifikácia CE - TURTLE 2 je certifikovaný externým laboratóriom ALIENOR CERTIFICATION, francúzskym špecialistom pre objektívne testovanie osobných ochranných prostriedkov (PPE).

tabuľka

 

                                                                                                                                         Často kladené otázky
Môžem Turtle 2 prať?
Vesta Turtle 2 v Hi-Vis nesmie byť praná v práčke ani dávaná do sušičky. Airbagovú vestu je možné prať ručne bez utopenia mechanickej časti systému. Odporúčame, aby ste ju kefou vyčistili teplou mydlovou vodou (bez pracieho prostriedku, výrobky ovplyvňujúce tkaninu). Detské obrúsky sú veľmi účinné. Retroreflexné časti nedrite, len jemne umyte.

Je Turtle 2 vode odolný?
Kým nie je vesta ponorená úplne do vody, je odolná proti vode. Bola navrhnutá na vonkajšie použitie. Takže ju môžete tiež nosiť, keď prší.

Môžem nosiť batoh cez airbagový systém Helite?
Áno, pri súčasnom zohľadnení toho, že čím je väčší odpor, tým pomalšie bude airbag správne nafúknutý. Odporúčame vám, aby ste si pomerne široko nastavili popruhy na svojom batohu.

Je airbag na opakované použitie?
Áno, airbag je možné používať tak dlho, pokiaľ zostane v dobrom stave (bez diery, natrhnutia). Je to jednoduché, systém môžete reaktivovať sami v priebehu 2 minút bez toho, aby ste odosielali airbag späť do Helite. Je nutné vymeniť iba bombičku CO2 za novú, k dispozícii je u Helite predajcov po celom svete. Prosím, skontrolujte veľkosť airbagu pri výmene bombičky. Uistite sa, že nová bombička je správnej veľkosti v závislosti od veľkosti vášho airbagu.

Môže sa airbag sám od seba aktivovať? Čo ak sa zabudnem odopnúť?
Helite airbagy sú mechanické, aby nedošlo k neočakávanej aktivácii airbagu. Nechcené nafúknutie je extrémne vzácne. Ťažná sila potrebná na aktiváciu airbagu je v rozmedzí od 20 do 30 kg v závislosti od veľkosti. Pokiaľ sa jazdec zabudne odpojiť od motocykla, pred tým, než sa airbag zaktivuje ucíti silné napätie na veste alebo bunde. Ako bezpečnostný pás v aute, pripojiť a odpojiť trhačku k motocyklu, sa rýchlo stane zvykom.

 

Majte na pamäti, že airbagová vesta Turtle 2 musí byť vždy nosený cez motocyklový odev. Veľkostná tabuľka je iba informatívna. Neodporúčame nosiť airbag, pokiaľ vážite menej ako 35 kg.

Späť do obchodu